Servisní technik telekomunikačních sítí - ZČ

  • Ledce

Pracovní místo ( Servisní technik telekomunikačních sítí - ZČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• opravy a údržba hlasových služeb,
• opravy a údržba datových služeb,
• zřizování VOIP.

Požadujeme:
• znalost telekomunikačních sítí,
• znalost technologie ADSL, VDSL, IPTV,
• zkušenosti v práci s měřícími přístroji,
• komunikativnost v jednání se zákazníky,
• řidičský průkaz - skupina „B“,
• osvědčení o zkoušce z vyhlášky 50/1978 §6,
• znalost anglického jazyka není podmínkou.

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací,
• zajímavou pracovní příležitost,
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• zaměstnanecké výhody (použití vozidla k soukromým účelům, mobilní telefon k soukromému využití atd.).
Volné místo servisní technik telekomunikačních sítí - zč pro lokalitu Ledce.