UNIQA pojišťovna, a.s. Partner agenti

Partner agenti

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Svobody 74/30, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: komunikace s klienty, odborné poradenství v oblasti pojišťovnictví a sjednávání pojištění, finanční poradenství. Požadujeme: registrace u ČNB a řidičské oprávnění vítáno, znalost práce na PC. Nabízíme: slevy na produktech pojišťovny. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo osobně na adrese Svobody 74/30, 350 02 Cheb (St 15:00-16:00 h).
Volné místo partner agenti pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Partner agenti

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: UNIQA pojišťovna, a.s.
Ulice: Svobody 74
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Šantrochová
E-mail: Ivana Šantrochová
Telefon: +420 602 143 344

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNIQA pojišťovna, a.s.