Miroslav Veselý

Tesař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail vesely@woodstav.cz.
- SOU
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- možnost zaměstnání na DPP.
Volné místo tesař/ka pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Miroslav Veselý
Ulice: SNP 1350
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Veselý
E-mail: Miroslav Veselý
Telefon: +420 732 343 098

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miroslav Veselý