Specializovaný odborný prodejce/prodejkyně

  • Teplice

Pracovní místo ( Specializovaný odborný prodejce/prodejkyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Masarykova třída 1047/92, Požadujeme: samostatné vedení prodejny (po důkladném zaškolení), znalost PC - pokladna, e-mail, internet, word, excel, výhodou zkušenost s ekonomickým systémem Pohoda, výborné komunikační schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, loajálnost, příjemné vystupování a nekonfliktní jednání, ochota učit se nové věci, výhodou praxe v prodeji oboru ložní výbavy (bytového textilu), postelí, matrací, nábytku či v příbuzném oboru.
Výhody: výborné platové ohodnocení v závislosti na Vámi dosažených výsledcích, příjemné pracovní prostředí, jistoty stabilní firmy, slušné jednání, stravenky.
Pracovní životopis zasílejte na e-mail: info@leroy-eshop.cz, vybraní zájemci budou informováni a pozváni na výběrové řízení.
Volné místo specializovaný odborný prodejce/prodejkyně pro lokalitu Teplice.