Doručovatel/ka listovních poštovních zásilek (pěší pochůzky)

  • Cheb

Pracovní místo ( Doručovatel/ka listovních poštovních zásilek (pěší pochůzky) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Riegrova 56, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 7:00-15:00 h. Náplň práce: příprava zásilek na doručení, pěší doručování zásilek v Chebu, vyúčtování zásilek. Požadujeme: příjemné vystupování, dobrá fyzická kondice, aktivní přístup k zadaným úkolům, pečlivost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: příspěvek na životní/penzijní připojištění, stravenky, firemní rekreační zařízení, příspěvek na letní tábory pro děti zaměstnanců, 5 týdnů dovolené. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo doručovatel/ka listovních poštovních zásilek (pěší pochůzky) pro lokalitu Cheb.