Manipulační pracovníci - Rafinerie (DPP na říjen/listopad 2015)

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Manipulační pracovníci - Rafinerie (DPP na říjen/listopad 2015) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: B. Egermanna 634, Nový Bor

Náplň práce:
- balení skla, mytí, nakládání, odebírání u karuselu a vypalovacích pecí
- obsluha pískovacího boxu
- dvousměnný provoz (pondělí až pátek 6:00 - 14:00 hodin, 14:00 - 22:00 hodin)

Požadujeme:
- Manuální zručnost, aktivní přístup k zadaným úkolům
- Zdravotní způsobilost
- Časová flexibilita, komunikativnost
- Pečlivost, spolehlivost, smysl pro pořádek, ochota zaučit se
- Kvalifikace v oboru výhodou

Nabízíme:
- Práci na DPP (říjen - listopad 2015)
- 60,- CZK/hodina
- Zajímavou práci, odborné zaškolení
- příspěvek na stravování

Nástup: ihned

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení nám zašlete motivační dopis s profesním životopisem a s uvedeným telefonickým kontaktem na Vás na emailovou adresu iveta.lindenbergova@crystalex.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.
Volné místo manipulační pracovníci - rafinerie (dpp na říjen/listopad 2015) pro lokalitu Nový Bor.