Technik energetik

  • Tábor

Pracovní místo ( Technik energetik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, který působí v oblasti potravinářské výroby hledáme zkušeného Technika energetika.
Požadavky:
praxe min 1 rok ve výrobním podniku (tzv. topičské zkoušky); zkušenost s provozem plynové kotelny; vyhláška 50 § 5 a vyšší výhodou; řidičský průkaz sk.B; MS Office; spolehlivost, pečlivost, předvídavost, zodpovědnost, samostatnost;
Pracovní náplň:
provoz plynových kotelen, včetně chem. úpravny napájecí vody; provoz výroby a distribuce páry, tlakového vzduchu; provoz vodárny; zodpovědnost za trafostanice; revize elektro, tlak. nádoby, plyn atp.; objednávky ND a servis; koordinace dodavatelů; analýza a report spotřeb;
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; zajímavé platové ohodnocení, které se odvíjí od Vašich zkušeností.
Na Vaše životopisy se budeme těšit na e-mailu k.kucharova@nsesolutions.cz či na telefonu +420 778 072 700.
Volné místo technik energetik pro lokalitu Tábor.