stauner palet s.r.o. Specialista kontroly a řízení kvality ve strojírenství

Specialista kontroly a řízení kvality ve strojírenství

Odeslat

Pracovní náplň
Vedoucí oddělení kvality v provozovně.
PROFIL UCHAZEČE:
*SŠ/VŠ technického směru
*praxi v oboru kvality (strojírenství),
*zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou,
*komunikativní znalost NJ či AJ výhodou,
*samostatný a aktivní přístup k plnění úkolů,
*znalost práce na PC,
*zkušenosti s vedením týmu
*trestní bezúhonnost.

NABÍZÍME:
*příspěvek na stravování,
*velmi dobré platové podmínky,
*prémie,
*možnost řešení dojíždění

Životopisy posílejte e-mailem na uvedenou adresu.
TĚŠÍME SE NA VÁS!
Volné místo specialista kontroly a řízení kvality ve strojírenství pro lokalitu Mrákov.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista kontroly a řízení kvality ve strojírenství

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: stauner palet s.r.o.
Ulice: 143
Město: Mrákov
PSČ: 345 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: stauner palet s.r.o.