Ataccama Software, s.r.o.

Product Support Specialist

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:Sokolovská č.p. 685/136f, Praha 8 - Karlín, 186 00
Kontakt: e-mailem: eva.horka@ataccama.com
Požadavky: zkušenost s vývojem SW (jakýkoliv jazyk),Win+Linux,Angličtina aktivně (velmi pokročilý),znalost MS Office, Soft skills, analytické myšlení, schopnost řešit problémy, schopnost a ochota učit se, vítané dovednosti: další cizí jazyk, XML, SQL, Shell (Bash,Batch).
Náplň práce: poskytování analýzy problémů a podpora aplikací Ataccama u zákazníků, partnerů a kolegů, příprava řešení reportovaných incidentů, komunikace řešení zákazníkům. Práce nezahrnuje telefonickou komuikaci.
Výhody: firemní akce, školení, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti,telefon + notebook
Volné místo product support specialist pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2015
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Product Support Specialist

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Ataccama Software, s.r.o.
Ulice: Sokolovská 685
Město: Praha
PSČ: 186 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Horká
E-mail: jobs@ataccama.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ataccama Software, s.r.o.