Grafton Recruitment s.r.o. JUNIOR HARDWARE DESIGNER | WITHOUT EXPERIENCE

JUNIOR HARDWARE DESIGNER | WITHOUT EXPERIENCE

Pracovní náplň
Láká Vás spojit Vaši kariéru s globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech v moderním R&D centru v Praze? Máme pro Vás unikátní příležitost!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici **JUNIOR HARDWARE DESIGNER**

Náplň práce:
- VŠ vzdělání
- zkušenosti s návrhy HW nebo PCB VÝHODOU
- pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny pro denní využití
- samostatnost, chuť se učit
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Požadavky
* Minimálně Bc. vzdělání technického směru
* Zkušenosti na podobné pozici VÝHODOU, NIKOLIV PODMÍNKOU!
* Bakalářská/diplomová práce v dané oblasti je VELMI VÍTÁNA
* Komunikativní úroveň angličtiny, němčiny vítána
* Chuť se učit, ochota příležitostně cestovat (max 3 týdny/rok)

Nabízíme
* Bonus za nástup 50 000 Kč (vyplacen po zkušební době)
* Příspěvek na pojištění
* Stravenky
* Proplácení prvních dní nemoci
* Odměny při pracovních a životních událostech
* Více jak 5 týdnů dovolené
* Jazykové kurzy
* Flexibilní pracovní doba
* Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24.000 Kč/rok
* Home-office

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: JUNIOR HARDWARE DESIGNER | WITHOUT EXPERIENCE

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Plat 35000 - 40000 CZK
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.