Grafton Recruitment s.r.o. APLIKAČNÍ INŽENÝR | AUTOMATIZACE | AUTOMOTIVE

APLIKAČNÍ INŽENÝR | AUTOMATIZACE | AUTOMOTIVE

Pracovní náplň
Nově založené aplikační centrum světového vývojáře v oblasti elektroniky, které se zabývá průmyslovou automatizace, hledá aplikačního experta na pozici:

APLIKAČNÍ INŽENÝR | AUTOMATIZACE | AUTOMOTIVE!

Budete e věnovat:
- vývoji aplikací pro řízení pohybu výrobních strojů
- standardním aplikacím na bázi SIMATIC a SINAMIC
- práci v aplikačních týmech a úzké spolupráci s klíčovými zákazníky
- tréninku aplikačních inženýrů po celém světě na produkty a řešení
- podpoře našich OEM zákazníků

Požadavky
- VŠ vzdělání, obor elektrotechnika nebo mechatronika
- dobré znalosti PLC, znalost Motion Control (výhodou)
- znalost programování ve strukturovaném textu/SCL/C a ochota se dozvědět více
- ochota cestovat na kratší pracovní cesty
- dobrá znalost angličtiny pro komunikaci v mezinárodním týmu
- znalost němčiny výhodou

Nabízíme
- nadstandardní benefity (příspěvek na pojištění, stravenky, proplácení prvních dnů nemoci, odměny při pracovních a životních událostech atd.)
- 5 týdnů dovolené
- jazykové kurzy
- flexibilní pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: APLIKAČNÍ INŽENÝR | AUTOMATIZACE | AUTOMOTIVE

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Plat 45000 - 80000 CZK
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.