APLIKAČNÍ INŽENÝR | AUTOMATIZACE | AUTOMOTIVE

Pracovní místo ( APLIKAČNÍ INŽENÝR | AUTOMATIZACE | AUTOMOTIVE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nově založené aplikační centrum světového vývojáře v oblasti elektroniky, které se zabývá průmyslovou automatizace, hledá aplikačního experta na pozici:

APLIKAČNÍ INŽENÝR | AUTOMATIZACE | AUTOMOTIVE!

Budete e věnovat:
- vývoji aplikací pro řízení pohybu výrobních strojů
- standardním ...

Další volná místa

Industrial Engineer Jste již unaveni z automotive výroby ? Přesto chcete pracovat v zajímavé společnosti ? Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky ? Obsazujeme pozici Průmyslového inženýra ! Vaší hlavní náplní práce bude: *Hodnocení stavu a funkcí procesů ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři místo výkonu práce: Lubenec pracovitost, odpovědnost, znalost ruského jazyka výhodou kontakt? konzultantcz@seznam.cz Volné místo inženýři elektronici projektanti, konstruktéři pro lokalitu Lubenec.
Lubenecké strojírny a.s. Lubenec, Inzerováno před 4 dny

Pevnostní analytik - výpočtář|R&D centrum Jste zapálený do automobilového průmyslu, máte zkušenost s analýzou konečných prvků (FEA) a nedělá Vám problém komunikovat v angličtině? Pojďte pracovat do týmu asi 7 lidí a získejte možnost pracovat na unikátních mezinárodních projektech, kde ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny