Sanitárka / sanitář

Pracovní místo ( Sanitárka / sanitář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kurz všeobecného sanitáře podmínkou! Fyzické předpoklady pro těžkou práci.Nabízíme:- adekvátní finanční ohodnocení s ohledem na praxi ve zdravotnictví - práce na dobu neurčitou- dovolená nad rámec ZP- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce- 2 dny zdravotního volna (SICK DAYS)- podnikové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

IT Senior Analytik Rádi byste se stali součástí jedné z největších bankovních společností v Česku? Společnosti, která je již v této chvíli na špici ve svém odvětví a pomoci ji posunout se ještě dál?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Linuxový specialista Rádi byste se stali součástí jedné z největších bankovních společností v Česku? Společnosti, která je již v této chvíli na špici ve svém odvětví a pomoci ji posunout se ještě dál? Máte zkušenost s Linuxem?

ÚČETNÍ na ZKRÁCENÝ ÚVAZEK, 35 000 Kč Máte zkušenosti v účetnictví a chcete se mu nadále věnovat? Hledáte práci na částečný úvazek v této oblasti? Máte zkušenosti s účtováním dle českých standardů? Pošlete nám Váš životopis a získejte užitečnou praxi v oboru účetnictví!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera