Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje Všeobecný sanitář

Všeobecný sanitář

Odeslat

Pracovní náplň
Kurz všeobecného sanitáře podmínkou! Fyzické předpoklady pro těžkou práci.Nabízíme:- adekvátní finanční ohodnocení s ohledem na praxi ve zdravotnictví - práce na dobu neurčitou- dovolená nad rámec ZP- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce- 2 dny zdravotního volna (SICK DAYS)- podnikové stravování- zvýhodněné firemní jesle- ostatní firemní benefity
Volné místo všeobecný sanitář pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecný sanitář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Ulice: Máchova 400
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Zbořilová
E-mail: Petra Zbořilová
Telefon: +420 317 756 554

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje