Grafton Recruitment s.r.o. Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky | až 60 000 Kč!

Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky | až 60 000 Kč!

Referenční číslo: 2-30-271564/NP

Pracovní náplň
Máte zkušenosti a praxi s obchodem v oboru stavebnictví? Komunikace s klienty je Vaším denním chlebem a dokážete jednat s manažery nákupu? Pak jste ta pravá osoba!

Mezinárodní společnost s téměř 100 letou tradicí hledá kolegu na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY!

Co se od Vás čeká:

- Zajištění obchodního vztahu a technického poradenství systémovým zákazníkům ETICS v celé ČR a na Slovensku
- Vytváření obchodních nabídek stávajícím a novým klientům
- Vyjednávání a uzavírání ročních i zákaznických smluv s manažery nákupu u distributorů, jejich správa, řízení a kontrola obchodních dohod a podmínek
- Po zaškolení Home Office a samostatné plánování svých cest a schůzek s klienty / Minimálně jednou týdně nutné být na firemní poradě

Požadavky
- Minimálně středoškoské vzdělání s maturitou
- 4 roky praxe na obdobné pozici (prodej v oboru stavebnictví - ETICS výhodou)
- Proklientský přístup
- Schopnost jednat s nejvyšším vedením firem
- Znalost Microsoft Office
- Řidičský průkaz: B
- OCHOTA CESTOVAT

Informace
Benefity:
- Finanční bonusy
- Home Office
- Služební vůz - částečně pro soukromé účely
- Notebook + mobilní telefon
- Příjemné prostředí o menším počtu lidí
- Stravenky: 80 Kč / den
- Nástup možný ihned
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky | až 60 000 Kč!

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 40000 - 60000,- Kč/měs
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, IT - prodej a služby
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Roth Petr
E-mail: Roth Petr
Telefon: (+420) 242 456 610

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.