Baví tě embedded? - Letectví, doktoři či auta?

  • Praha 6

Pracovní místo ( Baví tě embedded? - Letectví, doktoři či auta? ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá vás vývoj embedded systémů? Máte zkušenosti s C/C++ programováním? A chtěl byste pracovat na zajímavých projektech v oblasti zdravotnictví či automotive?

Pokud je vaše odpověď ano, potom máme skvělou příležitost jak pro juniory jak nastartovat svou kariéru, tak pro zkušené vývojáře čelit novým výzvám.

Vaší náplňí práce bude:

- podílet se na návrhu, vývoji a integraci softwarových aplikací běžících na Linuxu
- úpravy na základě požadavků od zákazníka
- případné testování HW