Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SERVISNÍ TECHNIK | ELEKTROTECHNIKA | MEZINÁRODNÍ CESTOVÁNÍ

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK | ELEKTROTECHNIKA | MEZINÁRODNÍ CESTOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsi technicky zaměřený a nevadí ti cestovat? Máš zkušenosti z elektrotechnické výroby? Pro mezinárodní společnost, která působí globálně a dodává technická řešení do průmyslových závodů, hledáme akčního kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Montážní technici Pozice: montážní technici OC Požadujeme řidičský průkaz sk. B, základní znalost práce na PC. Telefonický či mailový kontakt možný kdykoliv. Zaměstnanecké výhody: vyzvedávání do práce v místě bydliště, časem možnost vlastního firemního vozu, mobilní ...
LENIA spol. s r. o. Příbram, Inzerováno včera

STROJNÍ TECHNICI / MECHANICI OPERÁTOŘI VÝROBY-LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: údržby a opravy strojů, výměny lisovacích nástrojů. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: odborné zaškolení na ...
Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. Žebrák, Inzerováno včera

Balíkový/á kurýr/ka Pracoviště: Benešov Jak bude vypadat Váš pracovní den: Připravíte si balíky a poskládáte je do vozu tak, aby se Vám dobře rozvážely. Dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. Po návratu zkontrolujete, co případně zbylo a bezpečně to ...
ČESKÁ POŠTA S.P. Benešov, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit