Full Stack vývojář - Greenfield projekty v bankovnictví

  • Praha 9

Pracovní místo ( Full Stack vývojář - Greenfield projekty v bankovnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá vás bankovní prostředí a chtěl/a byste se zapojit do nových projektů na „zelené louce“. Menší tým (8 lidí) hledá nového kolegu či kolegyni.
Momentálně hledáme .Net Full Stack vývojáře či vývojářku (nediskriminujeme ) pro jednu z největších bankovních institucí u nás.

Budeš využívat technologie napříč .Net platformou, C#, ASP.NET, MVC, Entity Framework atp.

Oceníme také když budete mít zkušenosti s některým z Javascript frameworků (Angular, React…)

Vaším denním chlebem bude vývoj a návrh moderního řešení a po čase také možný kontakt s klientem a analýza samotného návrhu.

Zajímalo by vás víc? Dejte mi vědět.