Integrační vývojář - TIBCO

Pracovní místo ( Integrační vývojář - TIBCO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Umíte s platformou TIBCO? Chcete si postavit vlastní tým a stát se jeho teamleaderem? Líbí se vám neformální prostředí?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

SOFTWARE ENGINEER - Electronic Manufacturing Services Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která má široký záběr? Rád byste se podílel na projektech, které spadají do odlišných trhů? Zajímá Vás železniční, automobilový, zdravotnický či letecký průmysl?
Grafton Recruitment s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno včera

Produktový specialista #zkušenosti #oopp Prosperující firma zabývající se ochrannými pracovními pomůckami hledá zkušeného Produktového specialistu.
Grafton Recruitment s.r.o. Jeneč, Plný úvazek, Inzerováno včera

Programátor bezpapírových řešení Baví nebo láká Vás vývoj řešení pro bezpapírovou správu firem? Jste spíše webový člověk? Pojďte s námi rozvíjet systémy, které ulehčují život ostatním.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno včera