Grafton Recruitment s.r.o. KONTROLOR KVALITY | SLANÝ | 2 SMĚNNÝ PROVOZ

KONTROLOR KVALITY | SLANÝ | 2 SMĚNNÝ PROVOZ

Referenční číslo: 2-30-256641/NP

Pracovní náplň
Výrobní společnost v okolí kladenska hledá do výroby kandidáta na pozici KONTROLOR KVALITY

Budete zodpovědný za:
- audit výrobků
- kontrolu prvních vzorů a prototypů
- provozní kontrolu
- vstupní kontrolu nakupovaných dílců
- vyřizování reklamací
- výstupní kontrolu výrobků

Práce na 2 směnný provoz (noční směna je pouze příležitostná).

Požadavky
- SŠ vzdělání technického směru
- alespoň 1 rok zkušeností v kvalitě ve výrobní společnosti
- čtení strojařských výkresů
- základní znalost NJ VÝHODOU
- znalosti z oblasti kontroly svařovaných ocelových konstrukcí VÝHODOU

Informace
Benefity:
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- vánoční odměna a odměna na dovolenou
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- vzdělávací kurzy
- firemní akce pro zaměstnance
- firemní benefitní program
- až 5 dní zdravotního volna
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KONTROLOR KVALITY | SLANÝ | 2 SMĚNNÝ PROVOZ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 28000 - 30000,- Kč/měs
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Management
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Kazdová Eliška
E-mail: Kazdová Eliška
Telefon: (+420) 242 456 610

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.