IT architekt

Pracovní místo ( IT architekt ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem pracovat jako IT architekt pro jednu z nejvýznamnějších bankovních skupin v České republice- Potom využijte této příležitosti.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Application Software Engineer Ohradní 1369/8, 14000 Praha 4, Doležel Jiří, tel.: 211029594- 9 - 16 hod, e-mail: jdolezel@nvision-group.com Náplň práce: Programovaní aplikací pro telekomunikační operátory Podíl na tvorbě SW architektury Spolupráce s technickou podporou na ...
NVision Czech Republic a.s. Praha, Inzerováno před 2 dny

Stavební konstruktér - projektant Adresa: Praha Kontakt : Procházka Michal Ing., e-mail: prochazka@pp-partners.cz tel.: 777731590 Požadavky: Konstruktér pozemních staveb pro český a ruský trh - znalost českého, ruského a anglického jazyka - všechny aktivně, slovem i písmem, ...
Polivka, Procházka & Partners s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Vývojáři webu a multimédií Místo výkonu práce: Milady Horákové 533/28, Praha 7 Kontaktní osoba: Gottwaldová Naďa, HR manažerka, e-mail: nada.gottwaldova@rebelanglory.com Upřesňující informace: - Výborná znalost vývojářských nástrojů - Zkušenost s CSS procesory ...
Rebel and Glory s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak týden