SW Architekt

Pracovní místo ( SW Architekt ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Významná mezinárodní bankovní skupina hledá vhodné uchazeče na pozici SW Architekt.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Senior Buyer with English We are seeking candidates for the role of a SENIOR BUYER to join an international Supply Chain Management team. Would you like to work in a fast-paced environment where every day brings unique challenges and new opportunities? Don´t hesitate and ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

PLC ENGINEER - Praha, až 55 000 Kč/měs. Máte zkušenosti v oblasti elektronických systémů? Přední farmaceutická společnost hledá posilu týmu na pozici: PLC ENGINEER
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Software Engineer e - mail: PavlaNarguet@Eaton.com Žadatel musí mít alespoň Bakalářský diplom v oblasti IT. Praxe v oblasti SW vývoje. Přehled o programech C#, .Net 4.0 nebo novější a Visual Studio . Tři roky zkušenosti s programováním v .NET. Analytické myšlení, ...
Eaton Elektrotechnika s.r.o. Roztoky, Inzerováno před 5 dny