HDP Trading s.r.o.

Soustružník - frézař (obráběč kovů)

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vyučení v oboru obráběč kovů, praxe v oboru min. 3 roky
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Kontakt: Kleinová Bohuslava, tel.: 775 729 479
Volné místo soustružník - frézař (obráběč kovů) pro lokalitu Otnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Soustružník - frézař (obráběč kovů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: HDP Trading s.r.o.
Ulice: Dědina 53
Město: Otnice
PSČ: 683 54

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohuslava Kleinová
Telefon: +420 775 729 479

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HDP Trading s.r.o.