Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTROTECHNIKA

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTROTECHNIKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsi technicky zaměřený a nevadí ti cestovat? Máš zkušenosti z elektrotechnické výroby? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která působí globálně a která dodává SW do průmyslových strojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Svářeč Náplní práce svářeče je svařování nerezových komponentů dle technické dokumentace. Požadujeme SOU vzdělání, svářečské zkoušky, či zkušenosti se svařováním. Nabízíme nástupní mzdu od 24 000 Kč dle Vašich zkušeností, prémie za docházku, příspěvek na ...
NSE Solutions, s.r.o. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno včera

3D Grafik MVP: Praha Kontaktovat e-mailem: saskia@scssoft.com Co Vás u nás čeká: Vytvářet a spravovat herní cofigy zejména pro zapojování vozidel do hry; Spravovat a udržovat technické náležitosti modelů při jejich výrobě; Podpora pro výtvarnický a technicko ...
SCS Software s.r.o. Praha, Inzerováno včera

STROJNÍ TECHNICI / MECHANICI OPERÁTOŘI VÝROBY-LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: údržby a opravy strojů, výměny lisovacích nástrojů. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: odborné zaškolení na ...
Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. Žebrák, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit