Kontrolor kvality

  • Brno

Pracovní místo ( Kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme samostatné pracovníky/pracovnice se smyslem pro zodpovědnost a chutí pracovat! Nabízíme práci na Slovensku i s ubytováním. Mzda až 23.000,- Kč!

NABÍZÍME
- Mzda až 23.000 Kč měsíčně
- Hlavní pracovní poměr
- Pracovní doba: 4dny práce/ 4dny volno
- Ubytování v místě pracoviště
- Stravenky
- Práce v SVK – 20minut za hranicemi
- Zázemí mezinárodní společnosti s dlouhodobou perspektivou
- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

NÁPLŇ PRÁCE
- Kontrola interiérových komponentů do aut
- Správná evidence průběhu kontroly
- Fyzicky nenáročná práce

POŽADUJEME
- velmi dobrý zrak vč. barvocitu
- smysl pro zodpovědnost
- ochotu pracovat nepřetržitém provozu (12hod /směna)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se na tel. číslo – 734 315 700, nebo se zastavte osobně u nás na pobočce. Těšíme se na Vás!
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Brno.