Dělník do výroby - balení výrobků

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Dělník do výroby - balení výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Klatovy
Kontaktní osoba: Michaela Kalinová, tel.: 608 622 277, e-mail: info@activesearch.cz

NÁPLŇ PRÁCE: balení výrobků, příprava a úprava surovin.

VÝHODOU: zkušenost a obsluha vysokozdvižného vozíku.

Práce vhodná pro muže i ženy!

POŽADUJEME: Zodpovědnost, pracovitost, efektivní komunikace, pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota pro práci přesčas, dobrý zdravotní stav.

NABÍZÍME: Stálý plat, firemní benefity, trvalý pracovní poměr, korektní jednání, zázemí stabilní společnosti, možnost zajištění ubytování, příspěvky na ubytování či dojíždění, prémie, odpovídající finanční ohodnocení, práce v ČR.

Akceptujeme rovněž Osvědčení o získání profesní kvalifikace podle Národní soustavy kvalifikací. Jedná se o pracovní pozici v ČR.
Volné místo dělník do výroby - balení výrobků pro lokalitu Karlovy Vary.