B2C Project manager - digitalizace (web, mobile,...)

Pracovní místo ( B2C Project manager - digitalizace (web, mobile,...) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se podílet na vývoji mobilních aplikací, webových portálů, apod???
Zajímají vás projekty s velkým rozsahem?
Máte zkušenosti v řízení Agilních vývojových projektů?

Hledáme uchazeče, který dokáže přicházet s novými nápady, navrhovat strategii pro vývojové projekty, dokáže se inspirovat v zahraničí.
Budete členem nově vznikajícího týmu zaměřeného na digitalizaci firemních řešení.

Budete se budete podílet na projektech vývoje komplexního online řešení pro zákazníky firmy

- spolupodíl na řízení SW projektů (vývoj webových aplikací a portálů) a zajištění dodání řešení internímu klientovi
- hledání možností, návrhy možných řešení (spolupráce se Solution Architektem)
- spolupráce na řízení sprintů a nastavení procesů agilního vývoje a releasech (spolu se Scrum Masterem)
- komunikace s interními uživateli (požadavky na řešení, řešení kritických nedostatků, dopadů změn, propagace řešení, pérezentace, apod)
- hledání inspirace v zahraničí - nové trendy, technologie