Obchodní zástupce

  • Mirošov

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Mirošov
Kontaktní osoba: Ing. Zdeňka Bittnerová, tel.: 371 744 154, e-mail: bittnerova@rosso.cz

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání strojního (popř. obchodního) zaměření,
praxe v oboru výhodou,
počítačovou způsobilost,
znalost AJ slovem i písmem úrovně jazykově způsobilý (C2), popř. pokročilý (C1),
obchodní dovednosti,
organizační a komunikační schopnosti,
ŘP sk. B aktivně.

Náplň práce:
udržování vztahů se stávajícími zákazníky, vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí,
tvorba obchodních nabídek, vyjednávání obchodních podmínek,
příprava a vedení obchodního případu,
spolupráce s technickou přípravou a výrobou při upřesňování zakázek,
spolupráce při vyřizování reklamací a pohledávek.

Nabízíme:
zázemí stabilní české společnosti,
odpovídající finanční ohodnocení,
zaměstnanecké benefity.

PP na dobu určitou s možností prodloužení
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Mirošov.