Vedoucí oddělení potravin

  • Chrudim

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení potravin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Slovenského národního povstání č.p. 1081, Chrudim.
Požadavky: aktivní přístup k práci, časová flexibilita, bezúhonnost, zkušenost s vedením kolektivu a praxi v oboru minimálně 1 rok.
Nabízíme: práci v dynamickém a cílevědomém kolektivu s možností profesního růstu v rámci velké společnosti. Garantujeme smlouvu na dobu neurčitou, nadstandartní příspěvky za práci v noci, dodatkovou dovolenou a další sociální výhody.
Způsob kontaktu: osobně v obchodním domě Kaufland nebo e-mailem: cz2610pe@kaufland.cz.
Volné místo vedoucí oddělení potravin pro lokalitu Chrudim.