Sakvojg s.r.o.

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu: hl. m. Praha
Kontaktní osoba: Mitrofanov, tel.: 776 727 673
Kontaktní místo: Senovážné náměstí 23, Praha 1 - ÚTERÝ od 10:00 do 12:00 hod

Požadavky: čeština pasivní, maďarština pasivní, ruština pasivní, zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů

Požadavky
Ruština Pasivní, Maďarština Pasivní, Čeština Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2015
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Sakvojg s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mitrofanov
Telefon: +420 776 727 673

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sakvojg s.r.o.