operátor a seřizovač CNC - obrobna

  • Pohořelice

Pracovní místo ( operátor a seřizovač CNC - obrobna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Pohořelice, Komenského 335

Požadujeme:
vyučení ve strojírenském oboru - strojní mechanik, znalost technologie obrábění kovů, vazačský a jeřábnický průkaz, velmi dobrou znalost čtení výkresové dokumentace - podmínkou, znalost kovových materiálů a slitin , manuální zručnost, logické a operativní myšlení, samostatnost a dobrou pracovní morálku, ochotu týmové práce

Pracovní náplň:
seřizování, obsluha a údržba CNC stroje, úprava korekcí programu, volba pracovních postupů

Nabízíme:
práci na HPP u dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost seberealizace, motivační platové ohodnocení, odpovědnou práci

Kontakt:
prace@gasl.cz nebo tel: 773 447 451
Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost GASL CZ s.r.o. zpracovávala a uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.101/2000Sb.
O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.
Volné místo operátor a seřizovač cnc - obrobna pro lokalitu Pohořelice.