Online marketing specialista

Pracovní místo ( Online marketing specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Olbrachtova 2006/9, Praha 4

Kontaktní osoba:
Vojtěch Matýs, e-mail: v.matys@eximtours.cz

Požadujeme:
o ukončené vzdělání SŠ (praxe v internetovém marketingu aspoň 2 roky podmínkou), vzdělání VŠ v oboru marketingu (praxe výhodou)
o znalosti trhu internetového marketingu, dobrá orientace v reklamních formátech
o velmi dobré znalosti a schopnosti s vyhodnocováním dat v Google Analytics
o detailní zpracovávání a vyhodnocování dat online kampaní
o sledování účinnosti online kampaní
o podrobné analýzy výsledků online kampaní
o navrhování optimalizací online kampaní na základě jejich výsledků
o zkušenosti se zadáváním tvorby kreativ, jejich dodávání obchodním partnerům
o pravidelný reporting vývoje online výsledků
o práce s MS Office, zejména Excell a Powerpoint
o schopnost samostatného vedení projektů
o AJ, NJ výhodou
Nabízíme:
o práci v největší cestovní skupině ve střední Evropě se zázemím nadnárodního koncernu
o hlavní pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou
o výborné podmínky k profesnímu i kariérnímu růstu
o zajímavé finanční podmínky s motivačním osobním ohodnocením
o možnost profesního růstu

Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní dovolená