LAKMAL s.r.o.

malíř - natěrač

Odeslat

Pracovní náplň
Vyučení v oboru, praxe 1 rok vítána.
Volné místo malíř - natěrač pro lokalitu Letovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: malíř - natěrač

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: LAKMAL s.r.o.
Ulice: Rekreační 199
Město: Letovice
PSČ: 679 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Trčka
E-mail: Pavel Trčka
Telefon: +420 602 474 662

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LAKMAL s.r.o.