Podhorská nemocnice a.s.

Lékař/lékařka CHIRURGIE

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce - Podhorská nemocnice a.s.
Hornoměstská č.p. 549/16, 795 01 Rýmařov.
Náplň pracovní pozice:
Samostatná práce na Chirurgickém oddělení, ambulanci.
Požadujeme:
ukončené vysokoškolské vzdělání, atestaci v oboru,
odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004,
schopnost aktivního, samostatného jednání,
vstřícné chování a vystupování,
pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.
Nabízíme:
možnost práce na částečný úvazek,
příspěvek na stravování,
příspěvek na životní pojištění,
25 dnů dovolené,
měsíční odměny.
Platové podmínky:
dohodou dle výše praxe a dosaženého stupně vzdělání. od 40.000,- Kč
Benefity:
odměny při životních jubileích,
příspěvky na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu.
Termín nástupu:
Kontakt:
Hana Camfrlová, PaM, Hana.Camfrlova@phn.agel.cz, 554 700 231
Z: 7.5.2015 A:1.3.2016
Volné místo lékař/lékařka chirurgie pro lokalitu Rýmařov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/lékařka CHIRURGIE

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Podhorská nemocnice a.s.
Ulice: Hornoměstská 549
Město: Rýmařov
PSČ: 795 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Camfrlová
E-mail: Hana.Camfrlova@phn.agel.cz
Telefon: +420 554 700 231

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Podhorská nemocnice a.s.