KOSTAL CR, spol. s r.o.

TRAINEE KONSTRUKTÉR ELEKTRONIKY

Odeslat

Pracovní náplň
TRAINEE KONSTRUKTÉR ELEKTRONIKY - místo výkonu práce: Černín 89, 267 51 Zdice. Jsme mezinárodní dodavatel elektronických a mechatronických komponentů pro automobilový průmysl s dlouholetou působností v ČR. V současné době hledáme pro náš závod v Černíně vhodné kandidáty na pracovní místo: TRAINEE pro oddělení KONSTRUKCE, POZICE VHODNÁ PRO STUDENTY NEBO ABSOLVENTY VŠ. POŽADUJEME: VŠ technického směru, orientace v technické dokumentaci, aktivní znalost AJ nebo NJ, uživatelská znalost MS Office, výhodou znalost SAP, komunikativní osobnost, analytické myšlení, plné nasazení a samostatnost. NABÍZÍME: zázemí stabilní prosperující a expandující rodinné společnosti, možnost profesního růstu, špičkové technologie, moderní pracovní prostředí, zajímavé ohodnocení včetně bonusového systému, flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování v závodní kantýně, možnost nástupu ihned.
Volné místo trainee konstruktér elektroniky pro lokalitu Zdice.

Požadavky
Práce s PC - Windows
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TRAINEE KONSTRUKTÉR ELEKTRONIKY

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: KOSTAL CR, spol. s r.o.
Ulice: 89
Město: Zdice
PSČ: 267 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Monika Szabóvá
E-mail: Ing. Monika Szabóvá
Telefon: +420 311 653 587

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOSTAL CR, spol. s r.o.