programátor CNC stroje

Pracovní místo ( programátor CNC stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu Nepomuk, vzdělání v technickém oboru, praxe vítána, zručnost, znalost ruštiny (výhodou), spolehlivost, bližší informace na tel: 776304981.
Volné místo programátor cnc stroje pro lokalitu Nepomuk.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Programátoři a obsluha CNC tvářecích strojů Pozice: programátoři a obsluha CNC tvářecích strojů OC Vhodné pro absolventy, SŠ technického zaměření výhodou. Praxe s obsluhou a programováním tvářecích strojů výhodou, pracovitost, spolehlivost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, manuální ...
DUVE ČR, s.r.o. Příbram, Inzerováno před 6 dny

Programátor NC strojů Popis pozice: Vedení a udržování evidence NC programů Vypracovávání komplexních NC programů včetně specifikace řezných podmínek, upínačů, nástrojů a norem spotřeby času Určování objednávek speciálních nástrojů, zařízení a měřidel Zajišťování ...
SERW, spol. s r. o. Starý Plzenec, Inzerováno před 6 dny

Programátor PLC Chcete vyrazit do světa? Do našeho týmu špičkových odborníků hledáme dobrodruhy - samostatné, zodpovědné a zvídavé programátory PLC nebo robotů, kteří se nebojí vycestovat na pár dní a mají praktické zkušenosti s programováním PLC. Nepotřebujeme, ...
EUROSOFT - Control s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 6 dny