Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik nákladních vozidel

Pracovní místo ( Automechanik nákladních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- praxe v opravárenství min. 1 rok
- pracovitost
- samostatnost
- pečlivost
- aktivní přístup
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: rejfkovaatbigtruckservis.cz
Volné místo automechanik nákladních vozidel pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Zámečník - svářeč Místo výkonu práce: Kolešovice 323 Požadavky: vyučení ve strojním oboru opravář zemědělských strojů nebo automechanik, svařování v ochranné atmosféře, zručnost. Řidičský průkaz C - T výhodou. Kontakt: Jiří Černohorský 313582522 nebo osobně Volné ...
Strojírna Kolešovice s.r.o. Kolešovice, Inzerováno před 2 dny

Opravář - mechanik motorových lokomotiv Nástup možný IHNED Do našeho týmu přijmeme posilu na pozici opravář-mechanik motorových lokomotiv Požadujeme: - vzdělání - vyučení a praxi v oboru automechanik a podobné zaměření - základní znalost PC MS Office - dobrou technickou orientaci a ...
Správa Ústecké dráhy s.r.o. Teplice, Inzerováno před 2 dny

automechanik Požadujeme: vyučen v oboru nebo ve strojírenství - ŘP min skupiny B - 5 let praxe v opravách osobních aut a dodávek - Manuální zručnost a časová flexibilita Nabízíme: práce ve stabilní rodinné společnosti, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké ...
Raeder & Falge s.r.o. Lovosice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit