Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik nákladních vozidel

Pracovní místo ( Automechanik nákladních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- praxe v opravárenství min. 1 rok
- pracovitost
- samostatnost
- pečlivost
- aktivní přístup
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: rejfkovaatbigtruckservis.cz
Volné místo automechanik nákladních vozidel pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik, mzda až 45 000 Kč/měs.– LODĚNICE Jsou auta Vašim koníčkem? Jste vyučen v oboru? Máte zkušenosti jako automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik? Tak nám zašlete Váš životopis! Vaší náplní práce bude: * Oprava vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav * Diagnostika ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Automechanik Místo výkonu práce: Kamenická č.p. 369/221, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2 Nástup možný ihned. Praxe v oboru výhodou. Řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zvláštní prémie, hrazené stravování. Kontakt: p. Češka, tel. 606 031 313, e-mail: ...
ČEMIS s.r.o. Děčín, Inzerováno před 3 dny

AUTOMECHANIK OSOBNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL AUTOMECHANIK OSOBNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL POŽADUJEME: - řidičský průkaz sk. B - výpis z RT - spolehlivost Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvky na penzijní připojištění - dětské tábory HLÁSIT SE: Kroužková Ivana, e-mail: ...
AUTOPLUS II, s.r.o. Most, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit