Asistenti ochrany veřejného zdraví

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Asistenti ochrany veřejného zdraví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odborný/á referent/ka ochrany a podpory veřejného zdraví,
oddělení hygieny dětí a mladistvých,
pracoviště Kutná Hora
Popis práce:
- výkon státního zdravotního dozoru nad dodržováním požadavků stanovených
právními předpisy k ochraně veřejného zdraví v oboru hygieny dětí a mladistvých
- práce s informačním systémem a spisovou službou
- výkon činnosti dotčeného správního orgánu v oblasti ochrany veřejného zdraví
- pracovní úkony spojené s agendou oddělení
Požadujeme:
- ideálně VŠ/VOŠ (ochrana veřejného zdraví, potravinářský, veterinární nebo případně jiný
přírodovědný směr.)
- praxe na obdobné pozici výhodou
- ochotu učit se novým věcem
- dobrou znalost práce na počítači (Word, Excel, Outlook)
- schopnost týmové spolupráce
- spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti
- schopnost samostatné analýzy problému
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
- zajímavou práci v moderním úřadu veřejné správy
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů
- po zapracování osobní příplatek podle schopností
- příspěvek na stravování formou stravenek
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
Nástup:
- od 13.04.2015/dohodou
Bližší informace o této pozici Vám poskytne vedoucí odboru Mgr. Jana Tomicová na telefonním
čísle 234 118 161, zájemci mohou posílat své přihlášky do výběrového řízení vč. CV v ČJ
nejpozději do 30.03.2015 na e-mailovou adresu: nadezda.hofstetrova@khsstc.cz.
Volné místo asistenti ochrany veřejného