kontrola kvality

  • Žatec

Pracovní místo ( kontrola kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme
- možnost pracovat pro významného klienta zajišťující kontrolu kvality v automobilové společnosti
- práce vhodná pro muže i ženy
- mzdové ohodnocení 18.000,- Kč (100Kč/hod hrubého, příplatky dle zákoníku práce, bonus za 100% docházku)
- stravenky
- nástup možný IHNED či dle vašich možností
- smlouva na HPP (hlavní pracovní poměr)
- možný kariérní postup na pozici team leadera
- stabilní práci v průmyslové zóně TRIANGLE
- příjemné prostředí v přátelském kolektivu
- možnost profesního postupu na vedoucí pozici (team leader, koordinátor)
Požadujeme
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu a každý den dojíždět do průmyslové zóny TRIANGLE (Žatec).
- praxe na pozici kontrolor kvality, nebo alespoň jako operátor výroby
- bezkonfliktnost, zodpovědnost, pečlivost a bezchybnou docházku
- aktivní přístup, týmový hráč
- snahu zlepšovat se ve své práci a dosahování stále vyšších výkonů
- dobrý zrak, dobrý fyzický stav (práce ve stoje, manipulace s výrobky)
- možnost nástupu ihned
- hledáme pouze dlouhodobé a stabilní pracovníky
Náplň práce
- finální kontrola automotive dílů - manuální, vizuální
- práce s měřícími přístroji
- zapisování dat
- scanování dokumentů
- manipulace s díly - umístění do přepravních kontejnerů
první kontakt: telefon,email, agentura sídlí v Chomutově (uvedená adresa je pouze informativní)
Volné místo kontrola kvality pro lokalitu Žatec.