SPEDITRANS CZ, s.r.o.

ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště ČR + Evropa. Výdělky podle výkonu práce, zázemí stabilní společnosti, zánovní vozový park, základní mzda pravidelně navyšována, motivační program v závislosti na spotřebě, při setrvání po dobu 6 měsíců bonus ve výši 10.000,- Kč, po 1 roce setrvání další bonus ve výši 10.000,- Kč, příspěvky na životní pojištění. Požadujeme ŘP C + E + profesní průkaz řidiče, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů, časovou flexibilitu, ADR výhodou. Nástup možný ihned. Telefonický kontakt a bližší informace na telefonu 724 695 035 (p.John) nebo e-mailem na adresu: ales.john@speditrans.cz
Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Volné místo řidič/-ka mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Hořice.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 10. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: SPEDITRANS CZ, s.r.o.
Ulice: Klicperova 1391
Město: Hořice
PSČ: 508 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Aleš John
E-mail: ales.john@speditrans.cz
Telefon: +420 724 695 035

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPEDITRANS CZ, s.r.o.