AUTOSERVIS na 11 s.r.o.

Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Vyučení v oboru. ŘP B, praxe výhodou. Mzdové podmínky dle praxe atd. Kontakt: osobně PO-PÁ od 8:00 do 15:00 na pracovišti., telefonicky, nebo e-mailem na kupec.ovb@gmail.cz.
Volné místo automechanik pro lokalitu Petrov nad Desnou.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AUTOSERVIS na 11 s.r.o.
Ulice: 150
Město: Petrov nad Desnou
PSČ: 788 16

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Karel Kupec
E-mail: Ing. Karel Kupec
Telefon: +420 778 764 778

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOSERVIS na 11 s.r.o.