Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup ihned. Vyučení v oboru. ŘP B, praxe výhodou. Mzdové podmínky dle praxe atd. Kontakt: osobně PO-PÁ od 8:00 do 15:00 na pracovišti., telefonicky, nebo e-mailem na kupec.ovbatgmail.cz.
Volné místo automechanik pro lokalitu Petrov nad Desnou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK - vhodné i pro ABSOLVENTY - až 37 000 Kč/měs. Baví Vás se hrabat v autech, máte s tím zkušenosti nebo jste vyučeni v oboru? Tak nám neváhejte zaslat svůj životopis na pozici AUTOMECHANIKA a stát se součástí světoznámé francouzské automobilové značky! Náplň práce: * Provádění diagnostiky, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Automechanik, mzda až 45 000 Kč/měs.– LODĚNICE Jsou auta Vašim koníčkem? Jste vyučen v oboru? Máte zkušenosti jako automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik? Tak nám zašlete Váš životopis! Vaší náplní práce bude: * Oprava vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav * Diagnostika ...

Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden