Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici

Prodavač/ka, pokladník/ice

Odeslat

Pracovní náplň
Prodavač/ka, pokladník/ce - vzdělání vyučení v oboru, vyučení v jakémkoliv oboru nebo i vyšší, praxe výhodou, možno i absolvent. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup ihned. Mzda 13.400,-- Kč hrubého. Kontakt: 380 302 260, 380 302 259 nebo 380 727 847 p. Pučéglová. Ověřeno 26.10.2018.
Volné místo prodavač/ka, pokladník/ice pro lokalitu Lipno nad Vltavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ka, pokladník/ice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici
Ulice: 309
Město: Lipno nad Vltavou
PSČ: 382 78

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pučéglová
Telefon: +420 380 302 259,380 302 260

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici