Operátoři autoklávů - výroba kompletní soustavy nízkotlakých hadic pro automobil

  • Rokycany

Pracovní místo ( Operátoři autoklávů - výroba kompletní soustavy nízkotlakých hadic pro automobil ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany
Požadavky: min. vzdělání SOU, manuální zručnost
velmi dobrá fyzická kondice, práce je fyzicky náročná.
Nabízí: práce na HPP, nástupní mzda: 90,- Kč + variabilní složka 18,- Kč/hod., po roce možno mzdu navýšit až o 10,-Kč/hod, proplácení zákonných příplatků, přítomnostní/věrnostní bonus, zvýhodněné závodní stravování, 4 týdny dovolené, možnost zajištění ubytování + příspěvek na ubytování, při spokojenosti klienta přestup do kmenového stavu.
Kontakt: bezplatná linka +420 800 197 197, e-mail: info@brigadnici.com, nebo 371 720 748 Aneta Olšarová
Volné místo operátoři autoklávů - výroba kompletní soustavy nízkotlakých hadic pro automobilový průmysl pro lokalitu Rokycany.