KONSTRUKTÉR

  • Liberec

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Příprava projektové dokumentace, vzorků v rámci projektů
- Řízení výrobkové dokumentace včetně udržování dílů a kusovníků v systému Infor LN
- Příprava, úpravy a údržba technické dokumentace výrobku
- Reakce na zákaznické potřeby a implementace změn konstrukce
- Práce s kvalitativními nástroji užívanými v rámci automotive (FMEA, Poka-Yoke, apod.)
- Účast při analýze reklamací a definování nápravných akcí
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- Praktické zkušenosti v navrhování a konstruování komplexních technických zařízení
- Znalost práce ve 3D konstrukčních programech (SolidWorks, Siemens NX, CAD, nebo jiný)
- Obecný přehled o normách ČSN ISO 9001:2009, ČSN ISO/TS 16949:2009, ČSN ISO 14001:2004
- Komunikativní znalost AJ podmínkou,
- ŘP sk. B
- Technické znalosti v oblastech kompresorů a vývěv výhodou
Nabízíme:
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- Zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová:
e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz
tel. 482 710 520, 774 287 533
Volné místo konstruktér pro lokalitu Liberec.