Automechanik nákladních automobilů

  • Rybníky

Pracovní místo ( Automechanik nákladních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši společnost Anbremetall a.s. hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici automechanik.
Požadujeme:
•SOU , SPŠ automechanik, opravář zemědělských strojů
•Praxe v oboru minimálně 2 roky
•Manuální zručnost
•Časová flexibilita
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt: Marvan Jakub Ing., e-mail: j.marvan@anbremetall.cz
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu j.marvan@anbremetall.cz
Místo výkonu práce:ANBREMETALL a.s., Rybníky č.p. 75
Volné místo automechanik nákladních automobilů pro lokalitu Rybníky.