Manažeři obchodu

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Manažeři obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MANAŽEŘI OBCHODU
Nástup možný ihned.
Hledáme obchodníka, který nám pomůže rozvíjet obchodní činnost v oblasti varovných systémů (bezdrátových a drátových rozhlasů), ozvučovací techniky,kamerových systémů, veřejného osvětlení. Zkušenost z oboru je výhodou, ale není podmínkou. Jedná se o náročnou, zodpovědnou, ale velmi zajímavou práci.
POŽADUJEME: Střední školu s maturitou (ekonomický, obchodní nebo technický obor, bezúhonnost, Alespoň 3 roky zkušeností s obchodní činností. Zkušenost s jednáním se státní správou. Flexibilita. Samostatnost a schopnost organizovat si vlastní čas. Zapálení a zájem utvářet strategii pro dosažení růstu společnosti. Dobré prezentační a komunikační dovednosti
Schopnost pracovat v rámci týmu. Angličtina je výhodou (není podmínkou). Znalost základních SW na PC (Word, Excel, Outlook, Internet). Řidičský průkaz sk. B
Ochota cestovat nejen v rámci České republiky
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení projektu od jeho vzniku, přes návrh řešení až po finální realizaci. Kontaktní osoba pro stávající i nové zákazníky. Vyhledávání nových zákazníků a projektů. Prezentace řešení zákazníkům, školení zákazníků, účast na výstavách a konferencích. Spolupráce s výrobcem technologií na návrhu řešení pro jednotlivé projekty. Základní technická podpora zákazníků. Vytváření a vykonávání obchodní strategie ve spolupráci s vedením společnosti a partnery v oblasti veřejného osvětlení. Sbírání a vyhodnocování informací o trhu pro neustálý rozvoj obchodní strategie a růst obchodu
NABÍZÍME: Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí. Přátelskou firemní kulturu. Komplexní zaškolení. Práci HP