Lektoři-instruktoři

  • Vyškov

Pracovní místo ( Lektoři-instruktoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vzdělání vyučení s maturitou nebo SŠ s maturitou, technický obor, praxe min.2 roky, flexibilita, dobrý zdravotní stav, základní kurz svařování min. na 2 metody podle ČSN 05 0705 (svářeč obalenou elektrodou/ZK 111 1.1/a svářeč plamenem /ZK 311 1.1/podmínkou, minimálně jednu platnou zkoušku svářečů podle ČSN EN 287-1/tzv. úřední zkouška/, (poloha H-L 045 výhodou), beztrestnost podmínkou, kurz evropského/mezinárodního svářečského praktika EWP/IWP a kurz evropského/mezinárodního svářečského technologa EWT/IWT výhodou, výhodou zkušenosti s vedením výuky, pedagogické schopnosti a znalost práce na PC
Popis práce: provádění vzdělávací činnosti v kurzech poskytujících dílčí odborné znalosti a dovednosti, provádění a zabezpčování teoretické a praktické výuky ve svářečské škole, zejména v základním kurzu svařování obalenou elektrodou, zpracování požadavků na zabezpčení výuky, pravidelné vyhodnocování znalostí a dovedností posluchačů, poskytování odborné pomoci posluchačům v rámci samostudia a konzultací, pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt: Ing. Josef Matuška, tel: 973 455 626, 973 455 627, 973 455 628, e-mail: sarka.mazenska@seznam.cz, profesní životopisy zasílejte na uvedený e-mail, doba k zastižení Po-Čt 7-16 hod, Pá 7-13:30 hod
Volné místo lektoři-instruktoři pro lokalitu Vyškov.