Asistenti v sociální rehabilitaci a podpoře samostatného bydlení

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Asistenti v sociální rehabilitaci a podpoře samostatného bydlení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme: odborná způsobilost dle zákona o soc. službách (§116), orientace v problematice OZP, časová flexibilita - pružná pracovní doba, zodpovědný přístup k práci, vyzrálá, empatická osobnost, osobnost tolerující odlišnost a různorodost, schopnost samostatného myšlení, odolnost vůči mentální zátěži, trpělivost, ochota učit se novým věcem, práce na PC (MS Office, Internet), administrativní schopnosti, výhodou ŘP s. B
nabízíme: zajímavou, různorodou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející organizaci, zaškolení, metodické vedení, supervizi, intervizi a další rozvoj, vstřícné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu, počet hod. 10-40/měsíc, vhodné pro vedlejší pracovní poměr nebo praxi pro studující.
Úkolem bude poskytovat přímou podporu uživatelům služby sociální rehabilitace a podporu samostatného bydlení v jejich přirozeném prostředí (zaměstnání, domácnosti, běžných veřejných službách atd.)
V případě zájmu prosím zašlete svůj profesní životpis a motivační dopis (200 slov na téma: Jak vhodně napojit klienta na sociální okolí např. pracovní kolegy, sousedy...) do 23.10.2014 do 12:00hod na e-mail: belohlavkova@rytmus.org. Výběrové řízení proběhne 6.11.2014. Více informací o organizaci: www.kutnahora.rytmus.org.
hlášení uchazeče s doporučenkou: PO-ČT 8-11hod, 13-15hod
Volné místo asistenti v sociální rehabilitaci a podpoře samostatného bydlení pro lokalitu Kutná Hora.