Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

skladník/nice - expedient/ka na noční směny

Pracovní místo ( skladník/nice - expedient/ka na noční směny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme expedienta/tku na NOČNÍ směny na provozovnu v Hradišťském Újezdě. Požadujeme: základní znalost práce na PC, zkušenost s prací s vážným systémem výhodou, odolnost vůči stresu. Nabízíme: zázemí perspektivní prosperující firmy, práce v mladém kolektivu, pojištění odpovědnosti hrazené ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SKLADNÍK - řidič VZV v kmenovém stavu Máte praxi jako skladník a řidič VZV? Hledáte práci v jednosměnném provozu? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou nabídku: Jako Skladník budeme mít na starost: - příjem zboží od dodavatelů - fyzické naskladnění zboží do skladu a naskladnění ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

Skladníkem i bez VZV, aneb když se chce, všechno jde :-) Pokud sníte o pozici skladníka v zázemí výrobní společnosti, ale nejste majitelem VZV průkazu, nezoufejte! Dáváme šanci i absolventům bez praxe a oprávnění VZV, navíc se můžete těšit na naše netradiční benefity. To si zamilujete! :-)
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Skladník | Chomutovsko Nebojíte se fyzické práce a máte již nějaké zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem? Hledáme pro našeho klienta skladníka do dvousměnného provozu. Pojďte se k nám připojit a ukázat nám co ve Vás je. Náplň práce: * příjem a výdej zboží * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit