ODBORNÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( ODBORNÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce:
-aktivně vyhledává nové příležitosti, zákazníky na svěřeném teritoriu v oboru drobné zahradní, lesnické a komunální techniky
-realizuje přímé obchody, získává údaje od zákazníků
-reprezentuje firmu,buduje a udržuje dobré vztahy se zákazníky
-jedná s odběrateli ve věci pohledávek
-spolupracuje a účastní se na výstavách
-připravuje cenové nabídky pro výběrová řízení
Další požadavky:
-min. SŠ vzdělání technického směru, ŘP skupiny B,C, T (výhodou C+E),základní znalost angličtiny, cílevědomost, flexibilitu a obchodního ducha, vynikající komunikační dovednosti, profesionální a kultivované vystupování, znalost práce na PC ( MS Office, Powerpoint…), požadujeme výbornou manuální zručnost (zprovozňování strojů u zákazníka, instalace aplikací u zákazníka
Nabízené výhody:
-zázemí silné a stabilní společnosti, samostatnou a zodpovědnou práci s možností odborného růstu, motivující ohodnocení dle dohodnutých ukazatelů a firemní benefity

Upřednostňujeme telefonický kontakt.
Volné místo odborný obchodní zástupce/-kyně - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.