TECHNICKÝ/Á ŘEDITEL/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNICKÝ/Á ŘEDITEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
VŠ vzdělání technického směru
Uživatelská znalost práce na PC
Znalost legislativy a provozu týkající se projektování, realizace a správy staveb, investičních činností, energetiky, vyhrazených technických zařízení, PO, BOZP a odpadového hospodářství
Manažerské dovednosti, praxe v řízení kolektivu
Základní znalosti v oblasti účetnictví a zákoníku práce
Řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
Odpovědnost za provoz a údržbu technických a energetických distribučních zařízení
Zabezpečení hospodářské správy majetku společnosti, včetně pojistných vztahů
Zajištění investičních činností, koordinace vedení příslušné dokumentace
Odpovědnost za dodávku energií , likvidaci odpadů …
Odpovědnost za kontrolu provozuschopnosti, správné používání, udržování a modernizaci technického zařízení a ostatních provozních prostředků a budov
Kontrola a řízení činností v oblasti BOZP a PO
NABÍZÍME:
Hlavní pracovní poměr
Zázemí společnosti s tradicí
Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
Nástup: od 1.5.2014
Mzdové podmínky: cca Kč 30.000,00 + pohyblivá složka mzdy
Firemní benefity, příspěvek na stravování, mobilní telefon
Kontaktní osoba: Martina Hujerová, tel: 485 249 304, 606 688 323
Životopisy zasílejte na e-mail: kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo technický/á ředitel/ka pro lokalitu Liberec.