Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Řidiči mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny C+E, profesní způsobilost C+E (možnost úhrady získání řidičského oprávnění se závazkem setrvání v pracovním poměru)
praxe na nákladním vozidle o celkové hmotnosti vyšší než 3,5 t výhodou (možnost zaškolení ve dvoučlenných posádkách)
bezúhonnost
výpis z evidenční karty řidiče
karta k digitálnímu tachografu
dopravně psychologické vyšetření

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení:
- průměrný celkový čistý měsíční příjem při nástupu 41.000 Kč (nástupní hrubá mzda 15.000 Kč měsíčně + příplatky za práci přesčas, noční práci a práci v sobotu a neděli + zahraniční stravné 45 EUR na den)
- záloha na pracovní cestu ve výši 18.000 Kč, 250 EUR a 100 GBP poskytnuta před jejím započetím, pravidelné vyúčtování (i bezhotovostní) po turnuse
- dodržování termínu výplaty mzdy
pravidelnou turnusovou práci v NL:
- odjezd z České Lípy v pátek v 09:00, základní délka turnusu 3 týdny s možností prodloužení na 5 týdnů, následovaná čerpáním odpovídajícího náhradního volna
4 týdny dovolené
příznivé pracovní podmínky:
- doprava zájezdovým autobusem na místo střídání
- řidičské zázemí (vybavené portokabiny) ve Venlo, Zeebrugge, Genk
- poskytnuté pracovní oděvy a osobní ochranné pracovní prostředky
zázemí mezinárodní společnosti:
- technický servis vozidel zajištěn po celé Evropě
- věkový průměr vozidel 2 roky (značky Scania, Volvo, Mercedes, Renault)
- dispečink 24/7, spojení pomocí komunikační jednotky on-line
- služební mobil na vozidle
příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění ve výši 8.000 Kč ročně
cestovní pojištění

Pracovní úvazek
- pracov